Spinning na karty MultiSport

25.11.2019

Od 1 grudnia br. posiadacze kart: MultiSport Classic, MultiSport Plus oraz MultiSport Active będą mogli korzystać z zajęć spinningowych odbywających się w poniedziałki (18:00 - 19:00) i środy (19:00 - 20:00) w hali OSiR w Przeźmierowie.

Zajęcia prowadzi Tomasz Kosicki – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku sport, o specjalności organizacja i zarządzanie sportem.

Ukończył również studia podyplomowe na kierunkach trener pływania AWF oraz przygotowanie pedagogiczne. Jest instruktorem fitness - ćwiczenia siłowe, instruktorem triathlonu i tenisa.

Posiada uprawnienia ratownika wodnego z kwalifikowaną pierwszą pomocą. Od najmłodszych lat związany jest ze sportem. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako instruktor pływania. Dbał o prawidłowy rozwój młodych, jak i dorosłych triathlonistów. Aktualnie prowadzi zajęcia ruchowe w wodzie oraz zajęcia rowerowe typu spinning.

Zajęcia na rowerach stacjonarnych prowadzi tak aby każdy uczestnik  niezależnie od wieku i doświadczenia dał radę i osiągną swój zamierzony cel, ponieważ dla niego najważniejszy jest zdrowy tryb życia. Najwięcej satysfakcji sprawia mu możliwość przekazywania swojej wiedzy swoim podopiecznym. Jego hobby to motoryzacja i sporty motorowe.